O nás

VEŠKERÉ OBJEDNÁVKY POTVRDÍME NABÍDKOU. Naše firma se soustředí na co nejnižší cenu pro Vás!  Několikrát denně sledujeme ceny ve srovnávačích cen a nikdy nebudeme hůř než první
Tento internetový obchod Vám zajistí kompletní sortiment kvalitních stavebních materiálů, střešních krytin, izolací a dalšího sortimentu za nejlepší ceny. Naše stavebniny kombinují všechny druhy činností, tak aby byla vysoce konkurenční a to internetový prodej, velkoobchod, maloobchod, který provozujeme na našich vlastních prodejnách stavebnin.
Jste-li již naším zákazníkem, pak mi dovolte poděkovat za důvěru, kterou nám projevujete tím, že s námi spolupracujete.
Nejste- li ještě naším zákazníkem, pak to, že jste na těchto stránkách, znamená, že naléhavě sháníte dodavatele, který bude rozumět Vaším potřebám. Budeme se snažit, aby i Vy jste byl(a) naším spokojeným zákazníkem. Doufám, že s našimi službami jste a budete spokojeni, protože to je naším hlavním cílem.
Pokud máte zájem o nákup v našem internetovém obchodě , pak Vás prosíme zvolte zboží o jaké máte zájem. Naše stavebniny toto berou pouze jako informativní poptávku z Vaší strany. Poté Vám zašleme přesnou cenovou kalkulaci.Naše firma tyto stránky provozuje jako levné stavebniny a prodej online stavebnin na internetu považujeme za samostatné oddělení. Ceny v tomto eshopu jsou proto vždy nižší než v kamených prodejnách. Zpracování těchto objednávek podléhá nižším nákladům a proto, kdo chce nakoupit levněji, nechť klidně nakoupí přes náš internetový portál. Konečný odběr pak samozřejmě může proběhnout přímo na našich stavebninách.Těšíme se na spolupráci s Vámi a doufáme, že u nás budete spokojeni.
    Image result for stavebniny